صفحه اصلی / مقالات / کربوکسی تراپی | کربوکسی تراپی دور چشم | فیلم کربوکسی تراپی
۵ دقیقه
کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی | کربوکسی تراپی دور چشم | فیلم کربوکسی تراپی

آنچه می خوانید...

پوست ما با گذشت زمان تغییر می کند و ظاهر جوان خود را از دست می دهد و جای خود را به چین و چروک، شلی، سلولیت و ترک های پوستی می دهد. کربوکسی تراپی روشی ایمن، کم تهاجمی و بالینی اثبات شده برای جوانسازی، ترمیم و ترمیم پوست است. نتایج می تواند سریع و چشمگیر باشد. درمان هیچ زمان استراحتی ندارد و یک جلسه می تواند بین پانزده دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. یک روش ساده و ایمن برای پوستی زیبا و جوان تر.

کربوکسی تراپی چیست؟

بدن ما به طور طبیعی دی اکسید کربن تولید می کند، اما زمانی که مستقیماً به مناطق خاصی تزریق شود، می تواند جریان اکسیژن را افزایش دهد و گردش خون را بهبود بخشد. افزایش اکسیژن در زیر پوست زخم یا تیره شده می تواند گردش خون و تولید سلول های جدید را افزایش داده و به بهبود بافت و روشن شدن پوست در نواحی تحت درمان کمک کند.

علاوه بر بازگرداندن رنگ طبیعی به پوست، التهاب را کاهش می دهد و نتایج درمان را بیشتر می کند. بهبود گردش خون و افزایش تولید کلاژن در ناحیه تحت درمان باعث ترمیم پوست آسیب دیده می شود. هنگامی که برای کاهش چربی استفاده می شود، دفع سلول های چربی را تشویق می کند.

این درمان پیشرفته همچنین می‌تواند به برنامه‌های مراقبت‌های بعدی کمک کند، زیرا می‌تواند به بهبود روند بهبودی در نواحی تحت درمان کمک کند. توجه به این نکته ضروری است که مانند هر شکل دیگری از درمان، نگرانی هایی که می توان با کربوکسی تراپی برطرف کرد برای هر بیمار منحصر به فرد است و چیزی است که باید با هماهنگ کننده درمان شما در میان گذاشته شود.

مقالات دیگر: سابسیژن

چه مناطقی را می توان درمان کرد؟

سیاهی دور چشم

درمان های کربوکسی تراپی با هدف قرار دادن ناحیه ظریف زیر چشم، یک راه حل عالی غیر جراحی برای مقابله با سیاهی زیر چشم است. اگر کرم های دور چشم و خواب خوب شبانه برای از بین بردن سیاهی دور چشم کافی نیستند، کربوکسی تراپی می تواند درمانی باشد که به دنبال آن بوده اید. درمان های کربوکسی تراپی با تحریک تولید طبیعی کلاژن و افزایش جریان خون در ناحیه تحت درمان می تواند به بازگرداندن رنگ طبیعی به پوست، کاهش سایه های تیره، احیا و روشن شدن ناحیه چشم کمک کند.

ترک‌های پوستی

ترک‌های پوستی می‌توانند در قسمت‌های مختلف بدن ظاهر شوند و چیزی است که هم مردان و هم زنان ممکن است از آن رنج ببرند. با این حال، ظاهر شدن آنها در دوران بارداری و بعد از آن بسیار رایج است. چه از علائم کشش روی شکم، باسن، سینه ها، پاها یا هر جای دیگری رنج می برید، کربوکسی تراپی اینجا به شما کمک می کند! این درمان با بازگرداندن پوست به رنگ طبیعی تر، ظاهر ترک های پوست را کاهش می دهد.

کاهش چربی

درمان سلولیت و چربی سرسخت می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. تزریق کربوکسی تراپی برای حل کردن سلول های چربی، آزادسازی چربی و کمک به بهبود میکروسیرکولاسیون طراحی شده است. در نتیجه، این می تواند برای کاهش چربی و درمان سلولیت باشد و به شما کمک کند چهره ای صاف تر، ظریف تر و جوان تر داشته باشید.

کربوکسی تراپی در کلینیک پرنیان نو

برای مشاهده ادامه ویدیو ها به اینستاگرام کلینیک پرنیان نو مراجعه کنید.

در طول روند مورد نظر چه اتفاقی می افتد؟

کربوکسی تراپی شامل مجموعه ای از تزریقات کوچک با یک سوزن بسیار ظریف است که در ناحیه مورد نظر ایجاد می شود. دی اکسید کربن به زیر پوست تزریق می شود تا جریان گلبول های قرمز پر از اکسیژن را تشویق کند. این سلول ها اکسیژن خود را در ناحیه مشکل پخش می کنند و سپس دی اکسید کربن تزریق شده را جذب می کنند. به عنوان بخشی از عملکرد طبیعی بدن ما، سلول‌ها دی اکسید کربن را به ریه‌ها برمی‌گردانند، جایی که تنفس به طور طبیعی آن را از بدن بازدم می‌کند.

مقالات دیگر: مزونیدلینگ

مزایای کربوکسی تراپی

مزایای کربوکسی تراپی

مزایای کربوکسی تراپی شامل موارد زیر است اما محدود به آنها نیست:

  • ۱۰۰% طبیعی
  • مناسب برای انواع پوست
  • سریع و بدون درد
  • ایمن و موثر
  • ترویج کلاژن و الاستین
  • درمان مشکلات متعدد پوست
  • غیر سمی و ضد حساسیت
  • بدون زمان بهبودی

از نظر بالینی ثابت شده است که بافت، کانتور و استحکام پوست را بهبود می بخشد.

پس از درمان چه انتظاراتی باید داشت؟

هنگامی که کربوکسی تراپی برای درمان علائم کشش و اسکار استفاده می شود، نسبتاً بدون درد است. این به این دلیل است که بافت اسکار اعصاب ندارد. ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا علائم کشش در طول عمل متسع می شوند. خارش باید در حدود پنج دقیقه برطرف شود.

افرادی که از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند ممکن است در حین تزریق احساس فشار کنند، مانند احساسی که در آزمایش فشار خون احساس می شود. این ناشی از انبساط گاز است. مناطق تحت درمان پس از درمان تا ۲۴ ساعت احساس گرما و گزگز خواهند داشت، زیرا گاز دی اکسید کربن کار خود را انجام می دهد و گردش خون بهبود می یابد. با این حال، شما باید بتوانید پس از پایان عمل، روال عادی زندگی خود را انجام دهید.

عوارض جانبی کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً ایمن است که تقریباً هیچ عارضه جانبی ندارد. افراد ممکن است در محل تزریق، به ویژه در بازوها و پاها، کبودی داشته باشند. این کبودی باید ظرف یک هفته برطرف شود. افرادی که روش کاهش چربی یا سلولیت را انجام می دهند نیز نباید به مدت ۲۴ ساعت خود را در آب غوطه ور کنند، از جمله شنا یا استفاده از وان.

کاشت ابرو

کلینیک پرنیان نو

به مدیریت دکتر شهلا علاء دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصیکاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند. تخصص منحصر به فرد دکتر علا بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *