صفحه اصلی / کاشت ابرو / بهترین دکتر کاشت ابرو | بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران
۲۲ دقیقه
کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو | بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

آنچه می خوانید...

ریزش ابرو به طور کلی در نتیجه کندن مداوم همان قسمت های مو در داخل ابرو، بیماری های پوستی مانند آلوپسی آره آتا، آرایش دائمی، شیمی درمانی و غیره مشاهده می شود. پس از از دست دادن ابروها، هنوز فرصت رشد مجدد آنها وجود دارد. زمانی که فردی از دست دادن دائمی فولیکول های ابرو را تجربه می کند، می تواند کاشت ابرو را انتخاب کند. کاشت ابرو فرآیند کاشت فولیکول‌های مو است که می‌توان آن را از تمام نواحی اهداکننده موجود، عمدتاً از ناحیه پشت سر، به مناطقی که ریزش ابرو در آن رخ داده است، استخراج کرد.

دلایل انجام کاشت ابرو

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است به فکر کاشت ابرو باشید. اینها می توانند از شرایط پزشکی قبلی یا فعلی یا به دلایل زیبایی متفاوت باشند تا اعتماد به نفس و عزت نفس را افزایش دهند.

برخی از دلایلی که بیماران ما برای کاشت ابرو انتخاب می کنند، از موارد زیر است:

 • ترومای فیزیکی: آسیب و اسکار صورت ناشی از حوادثی مانند تصادفات جاده ای، حوادث صنعتی، سوختگی های حرارتی و شیمیایی.
 • درمان‌های پزشکی و جراحی: درمان جراحی آسیب یا تومور که منجر به برداشتن فولیکول‌های ابرو و اسکار بافتی می‌شود. رادیوتراپی یا شیمی درمانی سرطان نیز می تواند منجر به ریزش موهای ابرو شود.
 • کندن اجباری ابروها و سایر موهای بدن که به آن تریکوتیلومانیا می گویند.
 • عدم وجود مو در تمام قسمت های بدن به عنوان یک بیماری مادرزادی نیز می تواند دلیلی برای انجام جراحی ابرو باشد.
 • اکثریت قریب به اتفاق بیماران ما یا با ابروهای نازک طبیعی به دنیا آمده‌اند یا در رژیم‌های زیبایی خود به طور دائمی به ابروهای خود آسیب رسانده‌اند، که معمولاً از طریق کندن بیش از حد برای رسیدن به ابروهای نازک مدادی، که در دهه ۱۹۸۰ بسیار مد بود، آسیب دیده‌اند.

چهار مرحله اساسی کاشت ابرو

 • مشاوره و برنامه ریزی
 • استخراج پیوندها
 • پیوند پیوندها
 • بازیابی / پیگیری

در زیر به شرح مختصری از این مراحل می پردازیم.

کاشت ابرو

مراحل عمل کاشت ابرو

این امر مستلزم ایجاد یک برنامه عملیاتی سفارشی بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار است. عمل کاشت ابرو شامل ۴ مرحله است. از آنجایی که به طور متوسط ​​۲۰۰ تا ۳۰۰ پیوند برای کاشت ابرو مورد نیاز است، این عمل معمولاً حدود ۲ تا ۳ ساعت طول می کشد. این سه مرحله در روز و مرحله بعد روز بعد از عمل است. در زیر شرح مختصری از این مراحل آورده شده است:

مشاوره و برنامه ریزی

طراحی ابروها در معاینه فیزیکی مشخص می شود. در این مرحله، پزشک یک برنامه عملیاتی ایجاد می کند که ویژگی های صورت و نیازهای فردی بیمار را در نظر می گیرد. پزشک ناحیه گیرنده و موهای ناحیه اهداکننده را ارزیابی خواهد کرد.

استخراج پیوند

این مرحله اول جراحی است. می‌توانید با استفاده از روش تراشیده نشده که معمولاً در افرادی با موهای بلند استفاده می‌شود، پیوند اهداکننده را انجام دهید. تعداد کم پیوند مورد نیاز نیز انجام این روش را آسان می کند. برداشت پیوند با استفاده از روش تراشیده نشده فقط نیازمند تراشیدن ناحیه کوچکی در پشت سر است. (بنابراین قسمت “تراشیده نشده” این اصطلاح به این واقعیت اشاره دارد که بقیه موهای شما یک ناحیه تراشیده شده کوچک را می پوشاند. ناحیه تراشیده شده ای که گرافت در آن کشیده شده است برای دیگران قابل مشاهده نیست.)
هنگام برداشتن فولیکول های مو. فقط موهای فردی برداشته می شود در حالی که سایر روش های کاشت پیوند مو را در اولویت قرار می دهند. با ابروها، تنها موهای فردی می توانند ظاهر زیبایی شناختی طبیعی داشته باشند. قبل از عمل کشیدن، یک بی حس کننده موضعی در ناحیه اهدا کننده اعمال می شود.

 کاشت ابرو

پیوند

سپس ناحیه دریافت کننده (ابروها) نیز به صورت موضعی بی حس می شود. قلم ایمپلنت برای کاشت فولیکول های مو با در نظر گرفتن زاویه و جهت مناسب رشد مو استفاده می شود. این فرآیند برای دستیابی به ظاهر زیبایی نیز ضروری است.

 کاشت ابرو

ریکاوری و مراقبت های بعدی

روز بعد از عمل یک بانداژ استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو به درستی به بافت پوست چسبیده اند و از سایر عوارض پزشکی جلوگیری می شود. مراقبت مناسب از موهای تازه کاشته شده شما را به شما اطلاع خواهیم داد و برای هر عادت یا رفتاری که باید در هفته ها یا ماه های آینده رعایت کنید، برنامه ای تنظیم می کنیم. (به عنوان مثال، به مدت دو ماه از تابش مستقیم نور خورشید به محل خودداری کنید و در ماه اول از بریدن یا مالش بیش از حد خودداری کنید.)

 کاشت ابرو
کاشت ابرو

چگونه برای کاشت ابرو آماده شویم؟

برای آماده شدن برای عمل کاشت ابرو، بیماران باید:

 • ۲ هفته قبل از جراحی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید
 • یک هفته قبل از عمل از ورزش شدید خودداری کنید
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون را متوقف کنید
 • سیگار نکشید
 • یک هفته قبل از عمل، نوشیدن الکل را متوقف کنید
 • استفاده از محصولات مو را با پزشک مشورت کنید

صحبت های دکتر شهلا علا درباره کاشت ابرو با بانک موی سفید

کاشت ابرو با بانک موی سفید

افراد زیادی هستنتد که موهای سرشان در ناحیه بانک مو رو به سفید شدن می رود. سفید شدن موی سر ربطی به سن و سال ندارد و عوامل زیادی در این فرآیند دخیل هستند از جمله ژنتیک و مشکلات هورمونی مثل کم کاری تیروئید و کمبود بعضی از ویتامین ها . به هر حال سفید شدن مو یک عامل غیر قابل اجتناب می باشد و به هر حال همه افراد آن را تجربه میکنند.

در مورد کاشت ابرو ما این توانایی را داریم که از بانک موی شما و حتی از موی سفید شما برایتان کاشت ابرو انجام دهیم ولی با توجه به کیفیت بالا و ظرافت تکنیکی که ما داریم اگر در ناحیه بانک مو شما ۱۰ تا ۱۵ درصد موی مشکی تان باقی مانده باشد، در هنگام جدا سازی فقط از فولیکول هایی که رنگدانه دارند و مشکی هستند برای کاور کردن مدل طراحی شده استفاده میکنیم و میتوانیم ابروی کاملا مشکی برای شما بکاریم.

البته این موضوع مستلزم این است که یک طراحی درست و متناسب با بانک موی شما انجام شود و همچنین بانک موی شما متناسب باشد و حداقل ۱۰ درصد مشکی را به ما بدهد. ما این قول را به شما میدهیم اگر اجازه طراحی مناسب را به ما بدهید و حساسیتی روی پهنای ابرو نداشته باشید و تعداد محدودی موهای مشکی داشته باشید ما بتوانیم ابروی مشکی با وجود بانک موی سفید بکاریم.

نمونه کار های کاشت ابرو کلینیک پرنیان نو

روش کاشت ابرو دکتر شهلا علا

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو یا کاشت ابرو یکی از چالش‌برانگیزترین روش‌های زیبایی شناختی برای انجام است، اما زمانی که توسط متخصصان انجام شود، می‌تواند نتیجه چشمگیری داشته باشد. این روش را می توان با تکنیک FUE یا FUG/Strip انجام داد، اما مهمتر از همه نیاز به ساختن دقیق محل های گیرنده برای موها دارد که جهت و زاویه رشد و همچنین شکل زیبایی شناختی آنچه باید طبیعی باشد را تعیین می کند. ظاهر شدن ابروهایی که مکمل بقیه اجزای صورت بیمار هستند.

اگرچه ممکن است فرد متوجه نشود که ابروهای پر و خوش فرمی دارد، اما تشخیص اینکه آیا ابروهای شما بیش از حد نازک شده یا عملا وجود ندارد، بسیار آسان است. هنگامی که این اتفاق می افتد، ظاهر صورت شما ممکن است بر عزت نفس شما تأثیر بگذارد و اعتماد به نفس شما را کاهش دهد.

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در تکنیک های کاشت مو در ۱۰ سال گذشته، کاشت ابرو امکان پذیر بوده و در صورت انجام صحیح می تواند نتایج زیبایی به همراه داشته باشد. چه ریزش موی دائمی در آن ناحیه داشته باشید و چه به دلیل کندن بیش از حد یا مشکلات ژنتیکی شروع به نازک شدن کرده اید، کاشت ابرو می تواند ابروهای شما را بازسازی کند.

کاشت ابرو

تتو ابرو یا آرایش روزانه؟

روش‌های دیگری نیز برای پرتر نشان دادن ابروها وجود دارد، مانند تاتو یا آرایش روزانه، اما معایبی هم دارند که یکی از آنها این است که راه‌حل طبیعی برای مشکل شما نیستند. از آنجایی که کاشت ابرو موها را مستقیماً از سر شما می‌گیرد، موها دائمی هستند و می‌توان آن‌ها را تا حد ممکن به آنچه که بیمار می‌خواهد نزدیکتر کرد.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که عملاً بدون درد است و تقریباً ۵ تا ۷ روز طول می کشد تا بهبود یابد. این مهم نیست که کل ابرو یا بخش‌هایی از ابرو در حال ترمیم باشد. نرخ رشد مجدد موهای کاشته شده بسیار زیاد است، اگرچه گاهی اوقات بیمار روش دوم را برای دستیابی به تراکم بیشتر انتخاب می کند.

ریکاوری پیوند ابرو

پوسته های ریز در اطراف هر موی کاشته شده و مقداری قرمزی در پنج روز اول انتظار می رود، پس از آن معمولاً رنگ صورتی کاهش می یابد که می تواند با آرایش پنهان شود. بیماران گاه به گاه در سه روز اول کبودی و تورم نسبتاً قابل توجهی در اطراف چشم دارند، اما اکثر آنها فقط مقادیر خفیفی دارند. بخیه‌ها در صورت استفاده در ناحیه اهداکننده، طی چند هفته حل می‌شوند و یک اسکار خطی باقی می‌مانند یا اگر توسط FUE انجام شود، اصلاً جای زخم خطی وجود ندارد و نیازی به بخیه نیست.

موهای کاشته شده در حدود دو تا سه هفته می ریزند، سپس این موها باید در چهار ماهگی شروع به رشد مجدد کنند. در هفته دوم و سوم، ابروها واقعاً زیبا به نظر می رسند، با توجه به اینکه موها هنوز ریزش نکرده اند. در طول شش ماه آینده، ابروها معمولاً بیشتر و بیشتر متراکم می شوند. از آنجایی که موهای اهداکننده معمولاً از پوست سر می‌آیند، معمولاً هر ۱۰ تا ۱۴ روز یک‌بار نیاز به کوتاه شدن دارند و گاهی اوقات نیز کمی اصلاح لازم است.

خطرات بسیار کمی وجود دارد، اما می تواند شامل صورتی طولانی مدت، رشد ضعیف موهای پیوند شده، و پهن شدن محل اهدا کننده نوار باشد. بیمار گاه به گاه برای دستیابی به تراکم بیشتر، یک سال یا بیشتر بعد از عمل، عمل دوم را انتخاب می کند.

مشاهده نتایج

روند رشد ابروهای تازه کاشته شده مانند کاشت مو است.
در ۳ ماه آینده، بیمار متوجه رشد موی قابل مشاهده خواهد شد.
مشاهده نتایج در ۸-۱۲ ماه آینده پس از عمل امکان پذیر است.

نتایج زیبایی کاشت ابرو

اگرچه کاشت موی ابرو یک روش ایمن و زیبایی است، اما قبل از انجام این نوع ترمیم مو باید به چند نکته توجه کرد. مانند کاشت مو به پوست سر، موهای کاشته شده به ابروها به رشد خود ادامه می دهند و بنابراین باید به طور دوره ای کوتاه شوند. علاوه بر اینکه یک مزاحم جزئی است، کوتاه کردن موها باعث می شود تا انتهایی بریده شود که به ظریفی انتهای نوک ظریف یک موی دست نخورده نیست.

در روند بهبود، تمام زخم ها منقبض می شوند. با انقباض محل های گیرنده، ممکن است جهت صاف خود را کمی تغییر دهند و گاهی اوقات باعث ایجاد موهای ابرو شوند که کمی بلندتر از آنچه که می خواهید است. برخلاف کاشت مو، که موهای اهداکننده از قسمت دیگری از پوست سر گرفته می‌شود و کاملاً منطبق است، با کاشت ابرو، مو از قسمتی از بدن به غیر از ابرو گرفته می‌شود و بنابراین با توجه به هر دو ویژگی کمی متفاوت خواهد بود.

سرعت رشد و ظاهر اگر آنها متفاوت باشند، با گذشت زمان، موهای سر پیوند شده به آرامی شروع به تقریب با الگوی رشد و ویژگی های موهای ابروی موجود می کنند – اما ممکن است هرگز به طور کامل با آن مطابقت نداشته باشند. ظاهر کاشت ابرو در طول یک سال بالغ می شود. در آن زمان، ممکن است یک روش اضافی کاشت موی ابرو در نظر گرفته شود. در طول این فاصله می توان ابرو را اصلاح کرد و در صورت نیاز شکل داد.

برخی از سلبریتی هایی که کاشت ابرو انجام داده اند:

کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو

مهمترین مزیتی که کاشت ابرو برای بیماران به ارمغان می آورد این است که آنها ظاهر طبیعی و زیبایی را که می خواهند به دست می آورند. به این ترتیب می توان از مشکلات اعتماد به نفسی که ممکن است به دلیل نداشتن ابرو با آن مواجه شود خلاص شد. دوره عمل کاشت ابرو بسیار کوتاه است، مثلا ۲ تا ۳ ساعت. بعد از عمل نیازی به ماندن در بیمارستان نیست و امکان بازگشت سریع به زندگی عادی وجود دارد. اینکه بهبودی کامل حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز به دست می آید نیز از جمله مزایای مهم کاشت ابرو است.

چه کسانی کاندید کاشت ابرو نیستند؟

 • افرادی که بالای ۱۸ سال هستند.
 • افرادی که بانک مو داشته باشند .
 • فضای ابرو پوست سالم داشته باشد.
 • افرادی که این شرایط را دارند میتوانند کاشت ابرو انجام دهند مگر اینکه:
 • مشکل انعقادی خون داشته باشند مثل هموفیلی که خون قابل انعقاد نمی باشد.
 • بیماری هایی داشته باشند که صعب العلاج باشد مثل سرطان، ام اس های پیشرونده، بیماری های پوستی مثل لیکنپلان که نگرانی از تشدید آن بیماری در اثر جراحی وجود دارد.
 • وجود زخم و جراحت فعال در ناحیه مورد نظر در ابرو که قرار است کاشت انجام شود.
 • خالی بودن بانک مو یا کسانی که طاسی یونیورسالی یا طاسی کامل دارند.

در غیر از این موارد ما برای ما همه میتوانیم کاشت ابرو انجام دهیم حتی بیمارانی که فشار خون و دیابت درند که اگر کنترل شده باشد برای آن ها نیز کاشت ابرو را انجام میدهیم.

کاندیدای ایده آل برای کاشت ابرو

کاندیدای ایده آل برای کاشت ابرو افرادی هستند که با ابروهای نازک متولد شده اند یا آنهایی که تراکم خود را از دست داده اند که می خواهند آن را بازیابی کنند. برخی از بیماران پس از شیمی درمانی، کندن بیش از حد موها و خالکوبی برای رشد مجدد موها تلاش می کنند یا پس از ضربه به چشم، جای زخم باقی مانده را تجربه کرده اند. بیماران تراجنسیتی که خواهان ظاهری مردانه یا زنانه تر هستند نیز کاندیدهای اصلی این درمان ترمیمی هستند. برعکس، کسانی که مبتلا به آلوپسی آره آتا یا سایر بیماری‌های خودایمنی هستند که باعث ریزش موی مزمن می‌شوند، معمولاً برای کاشت ابرو مناسب نیستند. نتایج آنطور که در نظر گرفته شده طولانی مدت نخواهد بود.

اگر دچار ریزش یا نازک شدن ابرو هستید، کاشت موی ابرو به شما یک راه حل دائمی ارائه می دهد. با شماره ۰۲۱۲۲۳۸۱۰۰۳ کلینیک پرنیان نو تماس بگیرید و با دریافت مشاوره از تیم مجرب کلینیک ببینید چه کاری می توانند برای ابروهای شما و همچنین اعتماد به نفس شما انجام دهند.

مراقبت های بعد از عمل

کاشت ابرو یک روش ظریف است. پیروی شما از دستورالعمل های زیر برای نتیجه مطلوب ضروری است.

تا ۴۸ ساعت بعد از جراحی الکل ننوشید. الکل خون را رقیق می کند و ممکن است باعث خونریزی شود.
به مدت ۲ روز پس از جراحی از آسپرین، موترین، NSAID ها استفاده نکنید (مگر اینکه پزشک مصرف این داروها را تایید کرده باشد) زیرا این داروها همچنین می توانند خون را رقیق کرده و باعث خونریزی شوند. اگر شک دارید با کلینیک تماس بگیرید.

برای جلوگیری از تورم، در ۵ روز اول خم نشوید، بلکه بدن خود را پایین بیاورید تا وسایل را بردارید.

پس از جراحی بیش از حد غذا نخورید زیرا ممکن است باعث ناراحتی معده شود، به خصوص با داروهایی که در طول جراحی دریافت می کنید.

سر را با دو بالش بالا نگه دارید و از یک رول حوله زیر گردن خود برای تسکین درد استفاده کنید. به پشت دراز بکشید، سعی کنید به پهلو نخوابید زیرا ممکن است پیوندها روی بالش ساییده شوند.

انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو

قبل از کاشت باید تصمیم درستی برای انتخاب متخصص و پزشکی گرفت که به بهترین شکل ممکن سلامتی را به شما بازگرداند. به همین دلیل، باید اطلاعات درستی کسب کنید و کلینیک های معتبر انتخاب کنید. اگر مکان هایی را ترجیح می دهید که تجهیزات فنی کافی ندارند، قوانین بهداشتی را رعایت نمی کنند و در زمینه پزشکان متخصص کمبودهایی دارند، ممکن است بسیار پشیمان شوید. انتخاب بهترین کلینیک برای کاشت ابرو میتواند تاثیر بسیار زیادی در نتایج جراحی شما داشته باشد.

برای اینکه بتوانید بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران و هر شهر دیگری را انتخاب کنید، تنها کافیست کمی تحقیق کنید. از جمله راه هایی که در روند تحقیقی خود می توانید از آن ها استفاده کنید، عبارتند از:

هدفگذاری کنید.

قبل از هر گونه اقدام برای مراجعه نزد دکتر پوست و مو باید هدف خود را مشخص کنید. اینکه برای اقدامات درمانی یا زیبایی نزد پزشک مراجعه کنید، در تصمیم نهایی بسیار موثر است. زیرا برخی پزشکان در حوزه درمانی تبحر بیشتری دارند و برخی دیگر در حوزه زیبایی. از همین رو باید هدف خود را مشخص کنید و بر اساس آن، روند تحقیق و انتخاب پزشک را طی کنید.

اینترنت ابزاری بسیار کارآمد در جامعه امروز است که اطلاعات کاملی را به ما ارائه می دهد. شما می توانید با جستجوی نام پزشک مورد نظر خود در این بستر پیشرفته با سوابق تحصیلی و کاری او آشنا شوید. با این اقدام رزومه کاملی از پزشک و جزئیات خدماتی که ارائه می دهد، دستگیرتان می شود و می توانید تصمیم گیری راحت تری داشته باشید.

وبگردی کنید.

صفحات مجازی پزشک را دنبال کنید.

امروزه تقریبا تمامی پزشکان خوب در فضای مجازی، صفحات مخصوص خود را دارند که در آن نمونه کارها، رضایتمندی مراجعین و مطالب آموزنده متعدی را به اشتراک می گذارد. دنبال کردن این صفحات به شما اجازه می دهد که نمونه کارهای بیشتری از پزشک را مشاهده کرده و با سبک کاری او آشنا شوید. همچنین می توانید میزان رضایت مراجعین و نظراتی که در این صفحه ها اعلام می کنند را بررسی نمایید.

آناتومی و فیزیولوژی ابرو

جهت موهای ابرو در قسمت های مختلف ابرو به شدت تغییر می کند. در ناحیه ابرو که نزدیک‌ترین نقطه به بینی است، موها به سمت بالا هستند. موهای بالای ابرو به سمت بیرون و پایین هستند. موهای قسمت پایینی ابرو به سمت بیرون و بالا رشد می کنند. این الگوی رشد متقاطع باعث می شود که موهای وسط ابرو به هم نزدیک شوند و یک ارتفاع طبیعی ظریف را تشکیل دهند که به صورت افقی از وسط هر ابرو می گذرد.

دومین ویژگی متمایز موهای ابرو این است که موها با زاویه بسیار حاد از فولیکول بیرون می‌آیند به طوری که موها تا سطح پوست صاف می‌شوند. این برخلاف موهای سر است که زاویه بین مو و پوست سر می تواند ۴۵ درجه باشد.

سومین ویژگی مهم ابروها این است که موها به‌عنوان رشته‌های منفرد رشد می‌کنند، نه در گروه واحد فولیکولی ۱ تا ۴ مویی که مشخصه موهای سر است. چهارمین عنصر متمایز موهای ابرو این است که چرخه رشد مو بسیار کوتاه است.

چهارمین عنصر متمایز موهای ابرو این است که چرخه رشد مو بسیار کوتاه است. این بدان معنی است که موهای ابرو (در آناژن) فقط برای حدود ۴ ماه رشد می کنند و قبل از اینکه وارد فاز استراحت (تلوژن) شوند و ریزش کنند. در مقابل، موی سر دارای یک مرحله رشد است که می تواند ۳ تا ۷ سال طول بکشد و به موهای سر امکان رشد بسیار طولانی تری می دهد.

بیش از هر ویژگی دیگری در صورت، شکل، ضخامت و موقعیت ابرو با توجه به روند تغییر می کند. هدف از کاشت ابرو ایجاد ابرویی جوان با تکیه بر مفاهیم آناتومی طبیعی انسان به جای ترندهای مد روز است. هرگز برای هر صورت یک فرم ابرو وجود ندارد، اما قوانین کلی برای ایجاد یک ابروی جوان اعمال می شود.

عوارض کاشت ابرو

در نتیجه زمان بهبودی سریع و پیشرفت سریع تکنولوژی، هیچ عارضه نامطلوبی در رابطه با کاشت ابرو مشاهده نمی شود. به طور کلی انتخاب متخصصان واجد شرایط برای نتایج خوب گامی موثر در پیشگیری از عوارض جانبی خواهد بود. البته باید توجه داشت که کاشت ابرو یک عمل جراحی ساده است. بنابراین، برخی از عوارض ممکن است رخ دهد. اسکارهای کوچک، خونریزی کوتاه مدت و دلمه ای که ممکن است در اثر زخم ایجاد شود، برخی از این موارد هستند. بدترین عارضه این است که اگر کاشت ابرو به درستی انجام نشود، موهای ابرو در جهات مختلف رشد می کنند.

سوالات متداول

کاشت ابرو

کلینیک پرنیان نو

به مدیریت دکتر شهلا علاء دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصیکاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند. تخصص منحصر به فرد دکتر علا بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *