تزریق بوتاکس

انجام عمل بوتاکس در تهران

مدت زمان مورد نیاز جهت کاشت

۵ الی ۸ ساعـت

مدت زمان مشخص شدن نتیجه

۸ الی ۱۴ مـاه

عوارض و خطرات احتمالی

بدون خطر

کل زمان مورد نیاز کاشت مو

۳ الی ۴ روز

میزان موفقیت کاشت مو

۹۸٪

مدت زمان مورد استراحت

۷ الی ۱۰ روز

انجام عمل بوتاکس در تهران

بوتاکس یک روش درمانی غیرجراحی است که می‌تواند به کاهش خطوط عمیق و چین‌وچروک صورت شما کمک کند. این کار با شل کردن ماهیچه‌های صورت شما، به صاف شدن پوست‌تان کمک می‌کند و ظاهری جوان‌تر ایجاد می‌کند. انجام عمل بوتاکس در تهران کار پیچیده‌ای نیست؛ فقط کافیست به یک کلینیک معتبر در تهران مراجعه کنید. کلینیک پرنیان نو یکی از سرآمدترین مراکز زیبایی تهران است که می‌توانید به راحتی به صورت آنلاین نوبت رزرو کنید.

تزریق ژل

مزایای انجام بوتاکس در تهران

فرآیند عمل بوتاکس در تهران

ما در کلینیک زیبایی پرنیان نو, عمل بوتاکس را به صورت ایمن و موثر ارائه می‌دهیم. تمام تزریقات زیبایی پرنیان نو توسط پزشک انجام شده و سلامتی و زیبایی شما تضمین می‌شود. قبل از انجام عمل، شما یک جلسه مشاوره با پزشک خواهید داشت که طی این جلسه، پزشک متخصص، میزان دوز مورد نیاز برای تزریق بوتاکس را با توجه به نوع پوست و نیازهای فردی شما تعیین می‌کند تا در کنار زیبایی سازی و حفظ تقارن صورت، سلامت عمومی شما هم حفظ شود.

در طول عمل، مقدار کمی بوتاکس به عضلات صورت شما تزریق می‌شود تا ماهیچه صورتتان به حالت استراحت دربیاید. این شل شدن عضلات، به کاهش خطوط و چین‌وچروک کمک می‌کند. این روش معمولا کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و می‌توانید انتظار داشته باشید که در عرض چند روز نتایج را مشاهده کنید. با انجام عمل بوتاکس در تهران می‌توانید خیلی سریع به نتایج دلخواهتان دست یابید.

گالری تصاویر عمل بوتاکس

در کلینیک زیبایی پرنیان نو، به بسیاری از مراجعین کمک کرده‌ایم تا با تزریق بوتاکس به نتایج عالی دست یابند. ما فقط از تکنیک‌های به روز و محصولات اورجینال استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم بهترین نتایج ممکن را به دست می‌آورید.

در اینجا چند عکس قبل و بعد از مشتریان ما که تزریق بوتاکس در تهران انجام داده‌اند، آورده شده است:

سوالات متداول در زمینه کاشت ابرو

بوتاکس به طور معمول 3 تا 6 ماه بسته به شرایط جسمی فرد باقی می‌ماند.

تزریق بوتاکس معمولاً دردناک نیست، اما برخی از افراد ممکن است در حین تزریق احساس ناراحتی خفیف کنند.

عمل بوتاکس معمولا کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

می‌توانید انتظار داشته باشید که در عرض چند روز نتایج بوتاکس را مشاهده کنید.

بوتاکس یک عمل تزریقی کم تهاجمی است و می‌توانید بلافاصله به زندگی روزمره خود برسید. فقط باید مراقبت کنید.