جشنواره عید تا عید

کاشت ابروی رایگان برای یک نفر به قید قرعه

نمونه کارهای کاشت ابرو

کاشت مو به روش های fit و fut و روش های ترکیبی
پخش ویدیو

اعتماد شما اعتبار ماست

رضایت زیباجوی عزیز از کویت

اعتبار ما از مرز ها فراتر رفته و امروزه کلینیک پرنیان هر روزه پذیرای مراجعه کنندگان داخلی و خارجی از شهر های دور و نزدیک است.
کیفیت خدمات تمایز ماست…

ابرو یکی از رکن های اساسی زیبایی در صورت است. تاثیر ابروها در زیبایی و جوانی چهره ها انکارناپذیر است.
کم پشت بودن ابروها، نیاز دائمی به تتو کردن یا مداد کشیدن، هاشور ابرو و… شما را کلافه می کند.

در جدیدترین فرآیند کاشت مو فولیکول های مو که وظیفه ساخت و رشد مو را دارند معمولا از پشت سر برداشته میشود و به منطقه ای که به کاشت نیاز دارد( ابرو) پیوند زده می شود.
بعد از کاشت فولیکول های مو در ناحیه ابرو، تارهای موی کاشته شده توانایی رشد تا پایان عمر را دارند. این تارهای مو را مثل موهای طبیعی می توانید بردارید و اصلاح کنید.

روند کاشت مو به روش های مختلفی انجام میگیرد. آنچه که این روش ها را از هم متمایز می کند نحوه برداشت مو است.
روش هایی که در گذشته استفاده می شود همراه با درد و جراحت و خونریزی بود اما امروزه با روش هایی که ایجاد شده است اغلب کارها با دستگاه و به طور اتوماتیک انجام می شود. و فرد بسیار راحت و بدون درد می تواند روند کاشت ابرو را به راحتی سپری کند.

جهت شرکت در قرعه کشی جشنواره کافیه فرم زیر رو پر کنی

رضایت مندی زیباجویان

تمامی تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم رضایت حداکثری مشتریان را داشته باشیم
پخش ویدیو
پخش ویدیو

سوالات متداول

سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید

بله با روشهایی که جدیدا در پیوند ابرو استفاده می شود امکان انجام اینکار به راحتی فراهم شده است. به علاوه رنگ کردن اصلاح ابروها نیز امکان پذیر است.

بله پس از کاشت ابرو قدری ریزش موی ابرو خواهید داشت که این امر کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد. پس از مدتی استراحت کردن فولیکول های مو، آنها دوباره رشد خواهند کرد.

خیر روند پیوند ابرو با بی حسی موضعی انجام می گیرد و فرد کاملا هوشیار بوده و هیچ ناراحتی خاصی احساس نمی کند.

این عمل سرپایی انجام می گیرد که مدت زمان آن به تعداد گرافتهای مورد نیاز فرد بستگی دارد. معمولا به ۴الی ۵ یا ۶ ساعت زمان نیاز دارد.

بله بعد از تاتو می توان کاشت ابرو انجام داد حتی اگر به تازگی یکی از روش های تاتو یا هاشور ابرو را انجام داده این نیاز به نگرانی ندارد و می توانید بعد از کاهش تورم وو التهاب ناشی از تاتو برای کاشت ابرو اقدام کنید.

کاشت مو برای افرادی با مو های سفید سخت ت راست چرا که ممکن است پیاز مو هنگام برداشت از سر دچار آسیب شده و کاشت به خوبی انجام نگیرد. اما راهکاری که برای آن وجود دارد تیره کرده مو ها از ریشه و پوست سر است در این حالت می توان به روش FIT مو ها را به درستی همراه با پیاز مو خارج کرد و برای کاشت استفاده کرد.

شماره های تماس

+۹۸۹۹۰۱۲۳۹۰۰۱
+۹۸۹۹۰۱۲۳۹۰۰۲
همه روزه ۹ الی ۲۰

آدرس کلینیک

سعادت آباد، میدان کتاب
ابتدای بلوار کوهستان، پلاک ۲۸
طبقه ۱ و ۲

شبکه های اجتماعی

صفحه اینستاگرام: @parnianno.clinic
مشاوره واتساپ:+۹۸۹۹۰۱۲۳۹۰۰۱

کلینیک پرنیان نو
کلینیک پوست و مو، زیبایى و لیزر دکتر اعلا

به مدیریت دکتر شهلا اعلا دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصی کاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند.
تخصص منحصر به فرد دکتر اعلا بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد. تکنیک های اختصاصی و پیشرفته ای که در این مرکز بکار گرفته می شوند به درجه ای از پیشرفت رسیده اند که موجب ایجاد موهای کاملاً طبیعی با بهترین طراحی و مدل مو برای شما خواهند شد.