با خدمات کاشت ابرو در تهران، ابروهای پرتر و طبیعی داشته باشید!

کاشت ابرو

مدت زمان مورد نیاز جهت کاشت

۵ الی ۸ ساعـت

مدت زمان مشخص شدن نتیجه

۸ الی ۱۴ مـاه

عوارض و خطرات احتمالی

بدون خطر

کل زمان مورد نیاز کاشت مو

۳ الی ۴ روز

میزان موفقیت کاشت مو

۹۸٪

مدت زمان مورد استراحت

۷ الی ۱۰ روز

کاشت ابرو در تهران

یکی از پرطرفدارترین عمل‌های کاشت ابرو برای خانم‌ها و همچنین آقایان می‌باشد. همانطور که می‌دانید داشتن ابروهای پرتراکم، قرینه و متناسب با چهره‌ی هر فرد، نقش بسزایی در چهره، علی الخصوص زیباتر دیده شدن حالت چشم‌ها دارد. بسیار از افراد به علت انجام مکرر فیبروز، تاتو و هاشور طی مدت طولانی دچار ریزش ابرو گشته و عده ای دیگر به صورت مادرزادی فاقد ابروهای طبیعی پرپشت هستند. کلینیک پوست و مو پرنیان نو با سابقه فعالیت ۱۵ ساله در زمینه کاشت ابرو با تکنیک‌های اختصاصی، به همراه هزاران نمونه کار با داشتن کادری متخصص و دستگاه‌های پیشرفته میزبان متقاضیان کاشت ابرو می‌باشد.

کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو در تهران

فرآیند کاشت ابرو در تهران

کلینیک ما روش‌های کاشت ابرو را با استفاده از آخرین تکنولوژی و تکنیک‌ها ارائه می‌دهد. تیم حرفه‌ای ما در انجام این روش با تجربه هستند و عمل کاشت ابرو را با دقت بسیار زیادی انجام می‌دهند تا بهترین نتایج ممکن را تضمین کنند.

کاشت ابرو در تهران، یک عمل زیبایی برای تقویت یا بازیابی ظاهر طبیعی ابروها با استفاده از پیوند فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده است. این فرآیند معمولاً شامل مراحل زیر است:

  • مشاوره: در طول مشاوره، نیازها و انتظارات بیمار مطرح می‌شود و طرح ابرو مشخص می‌شود. جراح همچنین شایستگی بیمار را برای این روش ارزیابی خواهد کرد.
  • آماده سازی: قبل از عمل، ابروهای بیمار کوتاه می‌شود و ناحیه اهدا کننده برای برداشت مو آماده می‌شود.
  • بیحسی: برای بی حس کردن ناحیه اهدا کننده و گیرنده، بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
  • برداشت: فولیکول‌های مو معمولاً از پشت سر، با استفاده از یک ابزار تخصصی استخراج می‌شوند. فولیکول‌های استخراج شده در محلول غنی از مواد مغذی ذخیره می‌شوند.
  • کاشت: فولیکول‌های موی استخراج‌شده با استفاده از یک ابزار تخصصی که برش‌های کوچکی ایجاد می‌کند، در ناحیه گیرنده کاشته می‌شود. فولیکول‌ها در یک زاویه و عمق مناسب قرار می‌گیرند تا نتیجه‌ای طبیعی ایجاد کنند.

این روش معمولاً حدود ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد و بیمار می‌تواند در عرض چند روز به کار خود بازگردد. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا موهای کاشته شده به طور کامل رشد کنند و نتایج نهایی قابل مشاهده باشد. به طور کلی، فرآیند کاشت ابرو در تهران برای بهبود ظاهر ابروها ایمن و موثر است.

در طول عمل، متخصص زیبایی از یک سوزن ظریف برای تزریق فیلر به نواحی خاصی از صورت شما مانند گونه‌ها، لب‌ها، چانه و خط فک استفاده می‌کند. مقدار و نوع فیلر مورد استفاده، به نیازها و اهداف فردی شما بستگی دارد. کل فرآیند، معمولا کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و در کمترین زمان ممکن به تغییرات چشمگیری در صورت‌تان دست می‌یابید.

گالری تصاویر کاشت ابرو

در کلینیک زیبایی پرنیان، به نتایج برجسته‌ای که از طریق کاشت ابرو برای مراجعین خود به دست آورده‌ایم، افتخار می‌کنیم. متخصصین ما به افراد بی‌شماری کمک کرده‌اند تا ویژگی‌های صورت خود را بهبود بخشند و اعتماد به نفس خود را بازیابی کنند. می‌توانید نمونه کارهای ما را در گالری مشاهده کنید و خودتان شخصا کیفیت کار را قضاوت کنید.

سوالات متداول در زمینه کاشت ابرو

نه، این روش دردناک نیست. تیم ما از یک بی‌حس کننده موضعی برای اطمینان از راحتی شما در طول عمل استفاده می‌کند.

این روش معمولاً 2-3 ساعت طول می‌کشد.

اکثر افراد می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را در عرض یک هفته پس از عمل از سر بگیرند.

نتایج کاشت ابرو کاملا دائمی است.

اکثر افرادی که از سلامت خوبی برخوردار هستند و موهای اهدا کننده کافی دارند می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

هزینه عمل بسته به نیازها و اهداف فرد متفاوت است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله، این روش زمانی ایمن است که توسط یک متخصص واجد شرایط و با تجربه انجام شود.

بله، تیم ما از تکنیک‌های پیشرفته استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که ابروهای شما طبیعی به نظر می‌رسند و ویژگی های صورت شما را تکمیل می‌کنند.

اکثر افراد می‌توانند ظرف چند روز پس از عمل به سر کار بازگردند.

شما می‌توانید از طریق تماس با ما از طریق تلفن، ایمیل یا تکمیل فرم در وب سایت ما، برای رزرو وقت مشاوره اقدام کنید.