صفحه اصلی / مقالات / پروفایلو چیست؟
۵ دقیقه
پروفایلو

پروفایلو چیست؟

آنچه می خوانید...

پروفایلو یک درمان تزریقی برای بازسازی پوست است که هیالورونیک اسید بالایی نسب به دیگر ژل هاست. این ژل منحصرا برای افرادی ساخته شده که پوستشان حجم و خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است. پروفایلو علاوه بر پر کردن چین و چروک ها ، به دلیل هیالوییک اسید موجود، به تولید کلاژن و الاستین نیز کمک می کند. این امر سبب تغییر رنگ پوست، آبرسانی و از بین بردن خطوط ریز و در نتیجه بالا رفتن کیفیت پوست می شود که به مدت ۶ ماه ماندگار است.

تزریق پروفایلو در کلینیک پرنیان نو

پروفایلو
پروفایلو

برای تماشای ادامه فیلم ها به اینستاگرام مراجعه نمایید.

پروفایلو چگونه عمل می کند؟

هیالورونیک اسید ماده ای آبدوست بوده و به همین دلیل آب را از قسمت های مختلف بدن استخراج وحفظ می کند. بدین ترتیب پروفایلو بیشتر به عنوان یک آبرسان عمل می کند تا فیلر. به سبب همین ویژگی،پروفایلو بهترین ژل برای پوست های خسته و کدر بوده و آن را به پوستی شفاف و براق تبدیل می کند و اثر آن ۳ الی ۵ ماه باقی می ماند.

از دیگرعملکردهای  پروفایلو که چند هفته پس از تزریق ایجاد می شود، سفت شدن پوست بر اثر کلاژن و الاستین تولید شده است. این عملکرد بسیار مفید است چراکه سطح کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید پوسن از سن ۳۰ سالگی به سرعت پایین میاید و باعث ایجاد خطوط ریز، چین چروک ها و کدری پوست می شود.

اثر چشمگیر پروفایلو معمولا ۲ ماه پس از تزریق جلسه ی صورت نمایان می شود.از دیگر تاثیرات تزریق  پروفایلو بازسازی کلاژن های از دست رفته است. بسیاری از بیماران پروفایلو را به دلیل کمبود هیالورونیک اسید پوست خود شروع می کنند.

مقالات دیگر: تزریق ژل لب

فواید ژل پروفایلو

تزریق ژل پروفایلو، رنگ پوست، بافت پوست ، آبرسانی و درخشش پوست را بهبود می بخشد و همچنین سبب افزایش نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست شده  و پوست را سالم تر می کند. ژل پروفایلو علاوه بر صورت که راج ترین استفاده ی آن است، برای گردن، سینه، بازوها، زانوها و دست ها نیز کاربرد دارد.از طرفی پروفایلو زیست سازگار است زیرا از اسید هیالورونیک اسید با  خالص تشکیل شده است که توسط تخمیر زیستی تولید می شود.

ترکیب پروفایلو با ۶۴ میلی گرم اسید هیالورونیک در سرنگ ۲ میلی لیتری ترکیبی خاص است. علاوه بر این عوارض جانبی پروفایلو نسبت به سایز ژل ها کم تر است. به دلیل هیالورونیک خالص موجود در پروفایلو عوارض جانبی احتمالی مانند تورم و کبودی نیز کمتر است. این ویژگی سبب شده تا بلافاصله پس از تزریق بیمار بتواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد و احساس بدی نداشته باشد.

درمان پروفایلو شامل چه مواری می شود؟

پروفایلو تنها به زیر سطح پوست در ۲ جلسه به فاصله ی ۴ هفته تزریق می شود. این ماده پس از تزریق به سرعت زیر پوست را تجزیه می کند تا آبرسانی را افزایش دهد. لازم به ذکر است تزریق پروفایلو باعث ایجاد جوش و یا توده نخواهد شد . پروفایلو در شعاع ۲ سانتی متری محل تزریق جذب می شود بنابراین برای اثرگزاری بر صورت تنها ۱۰ نقطه تزریق نیاز است.

دوره ی درمان پروفایلو شامل ۲ تزریق به فاصله ۴ هفته بوده که پس از هر با تزریق شاهد آبرسانی پوست خواهید بود. این ژل سبب شفاف شدن پوست، از بین رفتن خطوط ریز، صاف تر و ضخیم تر شدن پوست می شود. خوب است بدانید تکرار دوره ی درمان پروفایلو که شامل ۲ تزریق است، هر ۶ ماه یکبار نتیجه مطلوب تری را به همراه خواهد داشت.

مقالات دیگر: کربوکسی تراپی

تفاوت پروفایلو و فیلر

اگر چه فیلر و پروفایلو هر دو هیالورونیک اسید پوست را افزایش می دهند اما تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. نخستین تفاوت پروفایلو و فیلر نوع هیالورونیک اسید آنهاست. هیالورونیک اسید موجود در فیلر غلیظ تر از فیلر است. همچنین هیالورونیک موجود در فیلر با  مواد دیگر ترکیب شده اما در پروفایلو خالص است.

دومین تفاوت فیلر و پروفایلو نحوه عملکرد آنهاست. فیلر میبایست در جای خود باقی بماند اما پروفایلو در نقاط مختلف صورت تزریق می شود. از دیگر تفاوت های فیلر و پروفایلو می توان به نقاط تزریق آنها اشاره کرد.در تزریق فیلر تنها قسمت های مشخص شده ای از صورت مانند گونه ها ، لب و چروک های عمیق هدف تزریق هستند اما پروفایلو بر همه ی بخش های صورت تاثیر گذاشته و پوست را شفاف، سفت و در یک کلمه جوان می کند.

عوارض جانبی تزریق پروفایلو

در تزریق پروفایلو نیز مانند تمام تزریق ها و درمان های زیبایی بدون جراحی عوارض جانبی چون کبودی های جزئی و تورم در مناطق تزریق وجود دارد که معمولا به سرعت از بین می روند. علاوه بر این پروفایلو به خانم های باردار،خانم های شیرده و کسانی که به هیالورونیک اسید حساسیت دارند توصیه نمی شود.

نتایج قابل انتظار پس از تزریق پروفایلو

همانطور که پیش تر گفته شد پروفایلو پوست کدر و بی آب شما را به پوستی شاداب تبدیل می کرده و جوان سازی طبیعی پوست را امکان پذیر می کند

کاشت ابرو

کلینیک پرنیان نو

به مدیریت دکتر شهلا علاء دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصیکاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند. تخصص منحصر به فرد دکتر علا بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *