کلنیک زیبایی پرنیان نو

جراحی زیبایی زنان

امروزه اغلب افراد از ظاهر خود ناراضی بوده و به دنبال راه حلی برای برطرف کردن نواقص مختلف و بهبود زیبایی خود هستند. جراحی زیبایی زنان انواع مختلفی داشته که ممکن است شامل جراحی بینی، لیپوساکشن و مشابه آن باشد. نوع آن با مشورت و نظر تخصصی پزشکمکشخص می‌شود.

parniannoclinic
parniannoclinic

جدیدترین روش های جراحی های زیبایی زنان

روش‌های جراحی متنوعی برای زیبایی وجود دارد که هر کدام مربوط به قسمتی از بدن هستند. اینگونه جراحی‌ها باید باتئجه به نظر تخصصی پزشک صورت گیرد. انواع روش‌های جراحی زیبایی زنان در زیر مورد بررسی قرار گرفته است.

 1. جراحی پلک: افتادگی پلک یکی از مشکلات افراد در رده‌های سنی مختلف است که علاوه بر زیبایی بر بینایی آن‌ها نیز تاثیر می‌گذارد. در عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، نه تنها افتادگی پلک بلکه، پف زیر چشم و توده‌های چربی آن نیز برطرف می‌شوند. برشی که در محل مورد نظر داده می‌شود به مدت 10 الی 14 روز دارای تورم و کبودی است که بعد از آن به مرور برطرف می‌شود.
 2. جراحی بینی: اغلب خانم‌ها از بینی خود راضی نیستند و به همین سبب اعتماد به نفس آن‌ها کاهش می‌یابد. جراحی بینی، یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی است که در کشور ما به فراوانی صورت می‌گیرد. در این جراحی می‌توانید فرم دلخواه بینی خود را به پزشک نشان داده و طبق نظر و بررسی او، عمل را انجام دهید. کبودی بینی بعد از جراحی طی 10 الی 15 روز برطرف می‌شود.
 3. لابیاپلاستی: لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که طی آن بافت لابیا افزایش یا کاهش می‌یابد. به منظور کاهش بافت لابیا مینور، با استفاده از جراحی یا لیزر این عمل را انجام می‌دهند. از طرفی برای افزایش لابیا ماژور از تزریق ژل و چربی استفاده می‌شود.
 4. جراحی لیفت صورت: لیت صورت نوعی جراحی پرطرفدار در بین زنان است که به واسطه آن شلی، چین و چروک پوست را برطرف می‌کنند. در این جراحی پوست صورت کشیده می‌شود. بخیه‌های صورت بعد از 10 روز باید کشیده شوند.
 5. لیپوساکشن: لیپوساکشن یا پیکرتراشی به معنی ساکشن چربی‌های اضافه نواحی مختلف بدن مانند شکم است که اندام شما را به حالت دلخواهتان تغییر می‌دهد.
تلفن مشاوره رایگان
کلینیک پوست، مو و زیبایی پرنیان نو
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
parniannoclinic
parniannoclinic

مزایای انجام جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان مختلف است که هرکدام مزایای خود را دارد و یک فرآیند جراحی است که به منظور بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس انجام می‌شود. مزایای جراحی زیبایی زنان شامل موارد زیر می‌شود:

 • افزایش اعتماد به نفس: انجام جراحی زیبایی می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و خودباور زنان کمک کند. برخی افراد به دلیل نواقص ظاهری حضور کمرنگی در جامعه دارند که این اقدام هوشمندانه باعث افزایش حضور آنان در جمع‌های مختلف می‌شود.
 • بهبود ظاهر: جراحی زیبایی می‌تواند بهبود ظاهر و جذابیت ظاهری فرد را افزایش دهد تا زیباتر از آنچه هستند به نظر برسند.
 • رفع نقص‌های ظاهری: جراحی زیبایی می‌تواند به عنوان یک راه حل برای رفع نقص‌های ظاهری مانند جای خال، افزایش اندازه سینه، کاهش چین و چروک صورت و … مورد استفاده قرار گیرد.
 • بهبود کیفیت زندگی: افزایش رضایت از ظاهر باعث افزایش اعتماد به نفس شده و متقابلا باعث بهتر شدن کیفیت زندگی او می‌شود.
 • تاثیر مثبت بر روحیه: انجام جراحی زیبایی ممکن است تاثیر مثبت بر روحیه و احساسات فرد داشته باشد و به افزایش خوشحالی و رضایت شخصی منجر شود.

معایب جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی در کنار مزایا، معایب مختلفی نیز دارد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.

 1. هزینه بالای جراحی زیبایی: جراحی زیبایی اغلب هزینه‌ای آزاد داشته و تحت پوشش بیمه‌ها درمانی قرار نمی‌گیرد. باتوجه به نوع هرکدام، قیمت‌های متغییری نیز دارند که در کل هزینه‌ی بالایی را شامل می‌شود.
 2. خطرات جراحی: جراحی زیبایی مانند هر عمل دیگری، با خطرات و عوارض جانبی مانند عفونت، خونریزی، کبودی و … همراه بوده که ممکن است برای فرد مشکل‌ساز شود.
 3. نتایج نامطلوب: ممکن است نتایج جراحی زیبایی به دلایل مختلف نامطلوب باشد و باعث نارضایتی فرد از ظاهر خود شود. پس بهتر است قبل از اقدام حتما این مورد را در نظر داشته باشید.
 4. طولانی بودن دوره بهبود: در برخی از جراحی‌های زیبایی ممکن است به زمان زیادی برای بهبود نیاز باشد و این مسئله در روند عادی زندگی افراد اختلالی ایجاد کند.

هزینه جراحی زیبایی زنان در تهران

هزینه زیبایی جراحی زنان به عوامل مختلفی بستگی دارد که هرکدام مبلغ متفاوتی را شامل می‌شود. علاوه بر نوع عمل، محل انجام جراحی، تجربه پزشک و کلینیک یا مراکز درمانی که برای این اقدام انتخاب می‌کنید نیز در هزینه‌ها تاثیرگذار است.  

بهترین کلینیک زیبایی برای جراحی زیبایی زنان در سعادت آباد

کلینیک زیبایی باید دارای محیطی امن و مناسب باشد تا مراجعین به محض ورود به آن احساس اطمینان خاطر داشته باشند. همچنین وجود تجهیزات مدرن و به روز دنیا برای انجام جراحی زیبایی زنان. پزشک متخصص و باتجربه از جمله ویژگی‌های یک کلینیک خوب است. به منظور انجام جراحی زیبایی زنان، مانند لیفت صورت یا هرگونه اقدام مشابهی می‌توانید به کلینیک زیبایی پرنیان نو دکتر علا مراجعه کنید.

فرم مشاوره رایگان را پر کنید
می توانید چند خدمت انتخاب کنید

پاسخ تخصصی دریافت کنید