زاویه سازی صورت

هر آنچه که باید در مورد زاویه سازی صورت بدانید

کاشت موی سر به روش FIT

مدت زمان مورد نیاز جهت کاشت

۵ الی ۸ ساعـت

مدت زمان مشخص شدن نتیجه

۸ الی ۱۴ مـاه

عوارض و خطرات احتمالی

بدون خطر

کل زمان مورد نیاز کاشت مو

۳ الی ۴ روز

میزان موفقیت کاشت مو

۹۸٪

مدت زمان مورد استراحت

۷ الی ۱۰ روز

با زاویه سازی صورت، ظاهر خود را شبیه مدل‌ها کنید و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید.

زاویه سازی صورت در تهران، یکی از روش‌های پرطرفدار زیبایی است که در کمترین زمان ممکن، چشمگیر‌ترین نتایج را ارائه می‌دهد.

زاویه سازی صورت یا کانتورینگ معمولا با فیلر یا نخ انجام می‌شود. طی این عمل، متخصص زیبایی کلینیک پرنیان نو، با استفاده از انواع فیلر، گونه‌های شما را برجسته می‌کند و خط فک و چانه شما را به حالت V درمی‌آورد.

کلینیک زیبایی پرنیان نو، با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های زاویه سازی صورت و با استفاده از مرغوب‌ترین برندهای فیلر، تجربه‌ای متفاوت از زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. تیم متخصص زیبایی شناسی و پزشکان ما به مراجعین خود کمک می‌کنند تا به ظاهر دلخواه خود دست یابند.

زاویه سازی صورت

خصوصیات و نکات بارز زاویه سازی صورت

مراحل زاویه سازی صورت در کلینیک پرنیان نو تهران

فرآیند زاویه سازی صورت در تهران، معمولاً شامل مشاوره با یکی از متخصصین زیبایی شناسی ما می‌باشد که ساختار صورت شما را ارزیابی کرده و اهداف و نگرانی‌های شما را مورد بحث قرار می‌دهد. از این طریق، متخصص متناسب با نیازهای آناتومیک صورت شما، یک برنامه درمانی سفارشی توصیه می‌کند. این برنامه می‌تواند شامل استفاده از فیلر برای کانتورینگ صورت یا استفاده از نخ برای زاویه سازی صورت شما باشد.

در طول عمل، متخصص زیبایی از یک سوزن ظریف برای تزریق فیلر به نواحی خاصی از صورت شما مانند گونه‌ها، لب‌ها، چانه و خط فک استفاده می‌کند. مقدار و نوع فیلر مورد استفاده، به نیازها و اهداف فردی شما بستگی دارد. کل فرآیند، معمولا کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و در کمترین زمان ممکن به تغییرات چشمگیری در صورت‌تان دست می‌یابید.

گالری تصاویر زاویه سازی صورت

مجموعه‌ای از عکس‌های قبل و بعد را جمع آوری کرده‌ایم تا نتایج استثنایی به دست آمده توسط تیم ما را به خوبی نشان دهد. بیماران ما سطوح بالایی از رضایت را از نتایج زاویه سازی صورت گزارش کرده‌ و بسیاری از آنها خدمات ما را به دوستان و خانواده توصیه کرده‌اند.

سوالات متداول در زمینه کاشت مو

زاویه سازی صورت یک عمل زیبایی غیر تهاجمی است که شامل حجم دادن به نواحی خاصی از صورت برای ایجاد ظاهری جذاب‌تر است. این امر از طریق استفاده از فیلرها یا نخ‌ها به دست می‌آید که باعث افزایش حجم و تحریک تولید کلاژن می‌شود.

هر کسی که به دنبال بهبود ویژگی‌های صورت خود، اصلاح عدم تقارن یا افزایش اعتماد به نفس خود است، ممکن است کاندیدای خوبی برای زاویه سازی صورت باشد. با این حال، مهم است که با یک متخصص مشورت کنید تا مشخص شود آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.

بله، زاویه سازی صورت یک روش ایمن و غیر تهاجمی است که توسط یک متخصص مجرب انجام می‌شود.

ما در پرنیان نو از انواع فیلرها از جمله اسید هیالورونیک برای رسیدن به نتایجی طبیعی استفاده می‌کنیم.

این روش معمولا بین 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد. درواقع مدت زمان انجام کانتورینگ، به نواحی تحت درمان بستگی دارد.

نتایج زاویه سازی صورت بسته به تکنیک مورد استفاده و ویژگی‌های منحصربه‌فرد شخص، می‌تواند تا 12 ماه ماندگار باشد.

این روش با کمترین میزان ناراحتی انجام می‌شود. با این حال، برخی از افراد ممکن است ناراحتی خفیف یا تورم را به دنبال این عمل تجربه کنند.