صفحه اصلی / کاشت مو / کاشت مو | بهترین کلینیک کاشت مو | تصاویر کاشت مو | بهترین روش کاشت مو
۲۷ دقیقه
کاشت مو

کاشت مو | بهترین کلینیک کاشت مو | تصاویر کاشت مو | بهترین روش کاشت مو

آنچه می خوانید...

از آنجایی که مو با جوانی، زیبایی و سرزندگی همراه است، طبیعی است که ریزش مو باعث ایجاد احساس ناخوشایندی در افراد شود. بیش از ۷۰ درصد از مردم مو را یکی از مهمترین ویژگی های تصویر کلی می دانند. از این رو، درمان های ریزش مو ( چه جراحی و چه غیر جراحی ) محبوبیت زیادی به دست آورده اند. یکی از گزینه های جراحی کاشت مو است. دو نوع کاشت مو پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE) است. در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

نمونه کار های کاشت مو کلینیک پرنیان نو

کاشت مو
کاشت مو

برای تماشای نمونه کار های بیشتر در اینستاگرام کلیک کنید.

صحبت های کامل دکتر شهلا علا درباره کاشت مو

مراحل کاشت مو

بسته به اینکه آیا کاشت مو FUT یا FUE را انتخاب می کنید، برخی از مراحل عمل ممکن است متفاوت باشد. با این وجود، اولین مرحله ارزیابی قبل از عمل توسط پزشک شما خواهد بود که پس از آن پزشک شروع به آماده سازی بخشی از پوست سر شما می کند که در آن جراحی انجام می شود.
پس از علامت گذاری و آماده سازی ناحیه اهدا کننده، بی حسی موضعی و به دنبال آن استخراج فولیکول انجام می شود و بعد از آن مرحله برش و کاشت شکسته می شود. پس از اتمام جراحی، پزشک به شما توصیه و یک بسته دارویی پس از جراحی می دهد.

برای تماشای ویدیو های بیشتر کلینیک پرنیان نو در آپارات روی عکس کلیک کنید.

کاشت مو

کاشت مو FUE چیست؟

تکنیک FUE که نیازی به برش یا بخیه برای فولیکول مو نداشت، راسمن و دکتر پس از به کارگیری توسط برنشتاین، به روش ایمن کاشت مو در ادبیات پزشکی تبدیل شد. FUE ارجح ترین روش کاشت مو در سراسر جهان است و تکنیکی است که با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. با استفاده از میکروموتورهای مخصوص این روش، گرافت های مو به صورت جداگانه گرفته شده و به ناحیه طاس منتقل می شوند. در طی این فرآیند، زاویه ظاهر طبیعی مو نیز مورد توجه قرار می گیرد و ظاهر بسیار طبیعی مو به وجود می آید.

کلکسیون ریشه مو با FUE

قبل از شروع کاشت مو، به بیمار بی حسی موضعی داده می شود و ناحیه سر بی حس می شود. ریشه مو در ناحیه پشت با استفاده از دستگاه مخصوص شل می شود. هر چه کیفیت پیوند موی بیمار بالاتر باشد، موفقیت این عمل بیشتر است. در تکنیک FUE معمولاً جمع آوری فولیکول های مو بسته به تعداد گرافت ها در ۲ تا ۴ ساعت تکمیل می شود، یعنی به صورت فردی تغییر می کند.

باز کردن کانال ها با FUE

پزشک با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام میکروپن و فرآیندی خاص کانال را به منطقه ای که کاشت در آن انجام می شود باز می کند. این کانال ها نیز کوچکتر از نقطه سوزن هستند. نوک دستگاه میکرو قلم نوک تیز است و کانال های بسیار کوچکی را در قطر ریشه مو باز می کند.

نهال ریشه مو با FUE

ریشه های مو یکی یکی در کانالی که اپلیکیشن در آن ساخته شده است وارد می شود. باید بلافاصله پس از جمع آوری ریشه مو کاشته شود. به همین دلیل بسیار غیر قابل توقف است و مرحله کاشت به زودی انجام می شود. کاشت ریشه مو نیز در مدت ۲-۴ ساعت با تغییر به همان فردی که ریشه ها جمع آوری می شود، تکمیل می شود. این منطقه تحت پوشش نخواهد بود زیرا منطقه برای مدتی باید هوا بگیرد.

بلافاصله بعد از کاشت مو

بعد از عمل، اطلاعات مختلفی به بیمار داده می شود و بیمار مرخص می شود. اولین پانسمان بیمار چند روز پس از عمل انجام می شود. نقطه بسیار کوچکی از زخم در منطقه ای که کاشت انجام می شود ایجاد می شود و این یک وضعیت طبیعی است که انتظار می رود. این جراحات حداکثر تا ۱ ماه بهبود می یابند.

کاشت مو

کاشت مو FUT چیست؟

FUT (پیوند واحد فولیکولی) شامل ایجاد یک برش از پشت یک گوش به پشت گوش دیگر و برداشتن نواری از پوست به ارتفاع ۱ تا ۱.۵ سانتی متر از پشت سر است. این نوار می تواند حاوی هزاران فولیکول مو باشد که به صورت جداگانه از نوار جدا شده و برای پیوند آماده می شوند. جراح سپس برش‌های کوچکی را در ناحیه گیرنده ایجاد می‌کند و سپس واحدهای فولیکولی اهداکننده را با کمک تیم جراحی خود برای تکمیل این برش‌ها در این برش‌ها قرار می‌دهد. بهترین نتایج روش FUT 9-6 ماه پس از عمل مشهود خواهد بود.

فواید کاشت مو FUT

فواید بسیاری از FUT از جمله حفظ تراکم ناحیه اهداکننده برای پیوند آینده و امکان به دست آوردن تعداد زیادی پیوند واحد فولیکولی در یک جلسه به جراح وجود دارد. FUT یک جراحی جزئی سرپایی در نظر گرفته می شود. این عمل می تواند بین ۳ تا ۸ ساعت طول بکشد و تحت بی حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می شود. در طول عمل جراحی ناراحتی کمی وجود دارد.
ناحیه اهدایی که در آن گرافت ها برداشت شده اند به طور مرتب با یک زخم تریکوفیتیک بسته می شود که یک اسکار خطی منظم ایجاد می کند که قابل تشخیص نیست مگر اینکه موها بسیار کوتاه شوند. اگر بیمار بخواهد مدل موی بسیار کوتاهی داشته باشد، فقط باید تکنیک FUE را در نظر بگیرد.

عوارض کاشت مو FUT

عوارض بعد از عمل FUT ما بسیار نادر است. بیماران ممکن است برای چند روز احساس سفتی در ناحیه اهداکننده داشته باشند و بنابراین برای کمک به این امر، یک مسکن خفیف برای آنها تجویز می شود.

تصاویر زیر روش استخراج FUT را نشان می دهد. این با تکنیک FUE متفاوت است که واحدهای فولیکولی را با یک پانچ کوچک در پشت سر جمع می کند و فولیکول ها را یکی یکی استخراج می کند.

مقالات دیگر: پی آر پی موی سر

کاشت مو
کاشت مو

مراقبت و بهبودی پس از پیوند

پس از کاشت مو، در عرض یک هفته قادر خواهید بود به زندگی عادی خود بازگردید. با این حال، برخی از اقدامات احتیاطی وجود دارد که باید انجام دهید. بسته پس از عمل شما شامل دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه مراقبت از موهای کاشته شده و اطمینان از حداکثر رشد است.

 • قرار گرفتن در معرض گرما و آفتاب را به حداقل برسانید.
 • اجتناب از ورزش به مدت ۲ هفته.
 • تمام دستورالعمل های مراقبت از زخم خود را دنبال کنید.
 • از ورزش یا هر فعالیت شدیدی که می تواند فشار خون را افزایش دهد خودداری کنید، زیرا باعث خونریزی زخم شما می شود. جراح ممکن است به شما توصیه کند که برای حدود ۱۰ روز از رابطه جنسی خودداری کنید.
 • هرگونه خونریزی، درد شدید یا علائم غیرعادی را به جراح خود گزارش دهید.

بهبودی پس از کاشت مو چقدر طول می کشد؟

شما می توانید پس از انجام عمل جراحی و توضیح مراقبت های پس از عمل توسط جراح به خانه برگردید. با این حال، ممکن است در قسمتی از پوست سر که در آن پیوند انجام شده، درد یا درد احساس کنید. برای این کار، پزشک داروهای ضد درد، آنتی بیوتیک ها و داروهای ضدالتهاب را برای تسهیل روند تجویز می کند. احتمالاً می‌توانید در حدود سه تا پنج روز به روال خود بازگردید.

کاشت مو برای افرادی که تصمیم به انجام آن می‌گیرند یک مشکل بزرگ است و احتمالاً سؤالات زیادی در مورد آن دارید. چقدر طول می کشد این روش، چقدر دردناک است، و مدت زمان اثر آن همه چیزهایی هستند که قبل از انجام یک عمل جراحی می خواهید بدانید. موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب این درمان ترمیم مو در نظر گرفته و در نظر بگیرید. امیدواریم این به شما کمک کرده باشد که بفهمید آیا می‌خواهید و یا نیاز به پیوند مو دارید.

ویس رضایتمندی زیباجوی کاشت مو کلینیک پرنیان نو

آیا نیاز به کاشت مو دارم؟

اینکه آیا شما نیاز به کاشت مو دارید یا نه بستگی به مرحله ریزش موی شما دارد. همیشه باید قبل از تصمیم گیری با پزشک مشورت کنید، زیرا آنها می توانند تعیین کنند که آیا شما نیاز به پیوند مو دارید یا می توانید یک درمان ترمیم مو غیر جراحی را انتخاب کنید. با انجام آزمون زیر می توانید بدانید آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید یا خیر؟

آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید؟

۱. آیا در اثر جراحت یا سوختگی بخشی از موهای سر خود را از دست داده‌اید؟

۲. آیا از سایر روش‌های درمان ریزش مو استفاده کرده‌اید و به نتایج دلخواه خود نرسیده‌اید؟

۳. آیا به آلوپسی آندروژنیک مبتلا هستید؟

۴. آیا ریزش مو بر اثر مشکلات هورمونی و ژنتیکی برایتان رخ داده است؟

۵. آیا در بخشی از سرتان ریزش مو سکه ای یا منطقه ای دارید؟

امتیاز شما

اگر کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوداگی
ایمیل
پیام
Phone
The form has been submitted successfully!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

آیا کاشت مو دائمی است؟

به طور خلاصه، بله، کاشت مو دائمی است.
شما نمی توانید پیوند را روی ناحیه کوچکی از سر خود آزمایش کنید و ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر. پس از انجام پیوند، دیگر راه برگشتی از آن وجود ندارد. موهای کاشته شده با گذشت زمان نمی ریزند.
اگرچه موهای کاشته شده باقی می مانند، اما ریزش مو در نواحی دیگر هنوز امکان پذیر است. با این حال، شما قادر خواهید بود برای موهایی که پس از عمل اولیه از بین رفته اند، پیوند موی بیشتری انجام دهید.

نتایج کاشت مو چه زمانی مشخص می شود؟

موهای کاشته شده چهار ماه پس از کاشت شروع به رشد می کنند. با این حال، حدود هشت ماه طول می کشد تا حدود ۸۰ درصد موهای کاشته شده شروع به رشد کنند. مهم است بدانید که رشد موهای تاج سر شما ممکن است بیشتر از آن طول بکشد، بنابراین بهتر است صبور باشید و توصیه های پزشک خود را دنبال کنید.

 کاشت مو

آیا کاشت مو دردناک است؟

در طول کاشت مو، پزشک از بی‌حس کننده موضعی برای بی‌حس کردن ناحیه و گاهی اوقات آرام‌بخش اضافی استفاده می‌کند. این برای به حداقل رساندن درد و اطمینان از حداکثر راحتی طراحی شده است. اکثر مردم این روش را کاملا راحت می دانند و حتی برخی از قسمت هایی از آن می خوابند. ممکن است در روزهای بهبودی خود ناراحتی خفیفی را تجربه کنید، اما درد روز به روز به حداقل می رسد و به راحتی با مسکن های ساده قابل کنترل است.

بهترین کلینیک کاشت مو

انتخاب یک کلینیک خوب برای کاشت مو تاثیر بسیار زیادی در نتیجه مورد انتظار شما دارد. کاشت موی طبیعی و دائمی با مدرن ترین روش های روز در کلینیک پوست پرنیان نو انجام می شود. متد انحصاری کاشت لا به لا جهت متقاضیان کاشت ابرو و سر که موهای کم پشت دارند. همچنین متد انحصاری طراحی خط رویش با تکنیک مدلینگ هیرلاین و ایجاد خط رویش موی سر بسیار طبیعی غیر قابل تمیز از موهای خدادادی با تراکم ۱۰۰ با روش میکروایوپلنت در این کلینیک انجام می شود. کلینیک پرنیان نو بالای پانزده هزار پرونده موفق کاشت مو و ابرو دارد.

کاشت مو

چشم انداز بلند مدت پس از جراحی کاشت مو

بیشتر کاشت مو موفقیت آمیز است، اگرچه ممکن است تا نه ماه طول بکشد تا مو ریشه بزند و شروع به پر شدن کند. هنگامی که مو شروع به رشد مجدد می کند، باید طبیعی به نظر برسد زیرا مو در جهتی کاشته می شود که مو به طور معمول در آن مکان رشد می کند. بیشتر جای زخم ها باید با مو پوشانده شوند و به سختی دیده می شوند. هر جای زخم قابل مشاهده دائمی خواهد بود، اما باید با گذشت زمان محو شود. صبور باشید – بهبود اسکارها ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد.

مقالات دیگر: کاشت ریش و سبیل

مشکلات پزشکی جراحی کاشت مو

قبل از عمل، طیف وسیعی از مسائل پزشکی زیر را با پزشک یا جراح خود در میان بگذارید:

معاینه به پزشک یا جراح شما کمک می کند تا تصمیم بگیرد که آیا درمان مناسب است یا خیر

برخی از شرایط از قبل موجود و جراحی که در گذشته انجام داده اید ممکن است بر تصمیم گیری در مورد این عمل تأثیر بگذارد، از جمله نوع بیهوشی مورد استفاده

شامل الگوی رشد موهای شما، میزان ریزش مو، سابقه ریزش مو در خانواده شما و هرگونه جراحی یا درمان پزشکی قبلی برای ریزش مو که ممکن است داشته باشید.

مهم است که خطرات و عوارض را درک کنید تا بتوانید ارزیابی کنید که آیا کاشت مو برای شما مناسب است یا خیر.

در مورد هر دارویی که به طور منظم مصرف می کنید یا اخیرا مصرف کرده اید، از جمله داروهای بدون نسخه مانند روغن ماهی و مکمل های ویتامینی به جراح خود بگویید.

اگر تا به حال واکنش بد یا عارضه جانبی از هر دارویی، از جمله بیهوشی داشته اید، به جراح خود اطلاع دهید.

جراح شما دستورالعمل های دقیقی را در مورد کارهایی که باید در خانه انجام دهید تا برای جراحی آماده شوید به شما ارائه می دهد. برای مثال، ممکن است به شما توصیه شود که یک داروی خاص مصرف کنید یا دوز داروی موجود را تغییر دهید. تمام دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید.

نکاتی که باید قبل از انجام جراحی کاشت مو در نظر بگیرید

قبل از اینکه جراحی کاشت مو را انتخاب کنید، موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • داشتن انتظارات واقع بینانه مهم است. اگر بدون موی زیاد شروع کنید، کاشت موی کامل به شما نمی دهد. هرچه موهای باقیمانده شما ضخیم تر و متراکم تر باشد، نتایج بهتری خواهید داشت.
 • به طور کلی، موهای پرپشتی که رنگ روشن یا خاکستری دارند نتایج بهتری نسبت به موهای نازک و تیره دارند.
 • پس از کاشت مو، ممکن است تا نه ماه طول بکشد تا مو ریشه بزند و شروع به پر شدن کند.
 • پافراد سیگاری در معرض خطر افزایش عوارض ناشی از جراحی هستند. اگر در مورد انجام عمل جراحی جدی هستید، باید سعی کنید سیگار را ترک کنید.
 • ممکن است پس از جراحی کاشت مو نیاز به ادامه درمان پزشکی وجود داشته باشد.

جایگزین های جراحی کاشت مو

جایگزین های غیر جراحی برای جراحی کاشت مو عبارتند از:

 • داروهای تجویزی مانند کرم ها
 • کلاه گیس، تکه های مو یا اکستنشن مو
 • پذیرفتن این موضوع که ریزش مو بخشی طبیعی از پیری است – صحبت با یک مشاور یا روانشناس ممکن است به شما کمک کند بر نگرانی های خود در مورد ظاهر خود غلبه کنید و ممکن است تصمیم بگیرید که خود را آنگونه که هستید دوست دارید.

۸ حقیقت درباره FUE که ممکن است شما را شگفت زده کند

۱) جراحی کاشت مو چیز جدیدی نیست


از دهه ۱۹۵۰، روش های کاشت مو به افراد مبتلا به ریزش مو کمک می کند تا بر مشکل طاسی یا نازک شدن مو غلبه کنند. به‌ویژه مردان برای دهه‌ها نگران طاسی و نازک شدن مو بوده‌اند، اما پیشرفت‌های مدرن در درمان‌های ترمیم مو به افراد بی‌شماری این امکان را می‌دهد تا بالاخره موهایی را که قبلاً داشتند، داشته باشند.

در حالی که در طول مسیر در جراحی کاشت مو پیشرفت هایی صورت گرفته است، امروزه FUE محبوب ترین روش برای ترمیم ریزش مو است. در مقایسه با روش های گذشته، دقیق تر، کمتر تهاجمی است و نتایج طبیعی ایجاد می کند. این روش در سال‌های اخیر به قدری پیش رفته است که بیشتر افراد از بی‌نظمی بودن این فرآیند و نتایج شگفت‌انگیزشان شگفت زده شده‌اند.

۲) تفاوت نوارهای کاشت مو با FUE چیست؟


روش های مختلفی برای انجام جراحی کاشت مو وجود دارد. جراحی نواری واحد فولیکولی یا «روش نواری» زمانی است که برشی در پشت سر ایجاد می‌شود تا بتوان گرافت‌های مو را از این بخش از پوست برداشت. سپس نوارهای برداشته شده به گرافت های کوچک تقسیم می شوند و سپس روی ناحیه مورد نظر قرار می گیرند.

FUE یا Follicular Unit Extraction جدیدترین فناوری پیوند است و رویکرد کم تهاجمی‌تر با استفاده از فناوری رباتیک و مهارت جراح برای ایجاد سوراخ‌های کوچک در پشت سر برای حذف فولیکول‌های مو است. سوراخ‌ها در عرض چند هفته دوباره رشد می‌کنند و هیچ جای زخمی مانند همتای خود یعنی FUT باقی نمی‌گذارند.

با FUE، ناحیه اهداکننده بیمار (معمولاً پشت سر) تراشیده می‌شود و فولیکول‌های موی فردی که با هر سوراخ پانچ استخراج می‌شوند، می‌توانند برای پیوند آماده شوند. پس از آماده شدن هر فولیکول، ناحیه مورد نظر بی‌حس می‌شود و فولیکول‌ها یکی یکی در سوراخ‌ها یا شکاف‌هایی که پزشک ایجاد کرده است قرار می‌گیرد.

۳) آیا FUE یک فرآیند طولانی تر از گزینه های دیگر است؟


FUE یک روش جراحی طولانی‌تر به دلیل فرآیند استخراج دقیق آن است که به پزشک اجازه می‌دهد با قرار دادن هر فولیکول مو به صورت جداگانه به منظور تقلید از الگوی رشد طبیعی موی بیمار، ظاهر طبیعی‌تری ایجاد کند. در پایان، بیماران می گویند که نتایج نهایی باعث می شود که FUE ارزش زمان اضافی را برای این روش ترمیم مو داشته باشد.

۴) آیا FUE نیاز به بیهوشی عمومی دارد؟


اکثر روش‌های کاشت میکرو مو، مانند FUE، نیازی به بیهوشی عمومی ندارند. FUE یک روش سرپایی است که با یک عامل بی حس کننده موضعی در ناحیه مورد نظر و در صورت نیاز در ناحیه اهداکننده انجام می شود. هنگامی که بیماران FUE را زیر دست یک جراح باتجربه کاشت مو یا جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره انجام می دهند، این روش می تواند بدون درز و با خطر کمی انجام شود. بیماران نیازی به نگرانی در مورد عوارض جانبی بیهوشی عمومی ندارند و در اکثر مراحل بیدار می مانند.

مقالات دیگر: کاشت ابرو

۵) آیا جای زخم وجود خواهد داشت؟


یکی از چیزهای عالی در مورد FUE این است که هیچ جای زخمی باقی نمی ماند. ناحیه اهداکننده عملاً پس از چند روز قابل توجه نیست و حتی برش های کوچک ایجاد شده در ناحیه مورد نظر هیچ جای زخمی بر جای نمی گذارد. برش‌های کوچکی که توسط پزشک ایجاد می‌شود، جایی که فولیکول‌های مو به آن پیوند زده می‌شود، آنقدر کوچک هستند که بدون هیچ اثری بهبود می‌یابند. پوسته های کوچکی در ناحیه مورد نظر پس از جراحی وجود خواهد داشت اما معمولاً طی ۷ تا ۱۰ روز بهبود می یابد.

۶) آیا می توانم روز بعد به سر کار برگردم؟


در برخی موارد، بیماران روز بعد به سر کار بازمی‌گردند، اما واقعاً برای اهداف زیبایی‌شناختی توصیه نمی‌شود. بعد از عمل FUE به مدت ۲ تا ۵ روز حساس خواهید بود و کمی تورم خواهید داشت. شما باید حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت روی ناحیه مورد نظر بانداژ بپوشید و ناراحتی خفیفی وجود خواهد داشت، اما بیشتر بیماران می‌توانند روز بعد از خانه کار کنند یا چند روز دراز بکشند تا خود را با این وضعیت تطبیق دهند.

بهبودی معمولاً بیماران برای حدود یک هفته از کلاه استفاده می کنند تا بقایای جراحی را پنهان کنند، اما این امر به سرعت از بین می رود و بیماران می توانند بدون اینکه کسی متوجه شود به طور معمول به کار خود ادامه دهند.

۷) موهای جدید می ریزند – اما این طبیعی است!


اگر بعد از ۲ تا ۳ هفته پس از جراحی، کاشت موی جدید شما شروع به ریزش کرد، نگران نباشید. این طبیعی است! هر چقدر هم که احمقانه به نظر می رسد، کاشت موی جدید باید با مکان های جدید خود سازگار شود تا بیماران با موهای جدید خود کمی “ریزش” را تجربه کنند که برای روند بهبودی طبیعی است. اکثر بیماران در حدود ۳-۴ ماه شروع به رشد جدید می کنند و نتایج نهایی آنها در حدود ۶-۹ ماه کاملاً شکل می گیرد.

۸) مهارت جراحی مهم است


اگرچه جراحی کاشت مو بسیار ساده و بدون خطر است، مهم است که چه کسی عمل شما را انجام می دهد. یک جراح کاشت مو با تجربه و واجد شرایط برای ارائه نتایج نهایی به بیماران ضروری است. یک چشم خلاق برای قرار دادن استراتژیک هر فولیکول مو به گونه ای که بیشتر شبیه الگوی رشد موی طبیعی بیمار باشد، ضروری است.

دکتر شهلا علا فولیکول های پیوند شده را با عمق و زوایای دقیق در ناحیه طاسی یا نازک شده قرار می دهد تا نتیجه مطلوب را به بیماران خود بدهد. پزشک خط موی طبیعی و ظاهر کامل تری را در ناحیه مورد نظر بیمار ایجاد می کند تا بهترین تجربه ترمیم مو را به آنها بدهد.

مردان و زنانی که با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند یا با لکه های طاس خسته کننده دست و پنجه نرم می کنند، می توانند اضطراب را تجربه کنند و احساس کنند که چه گزینه هایی برای ترمیم موهایشان وجود دارد.

امروزه ترمیم مو نتایجی طبیعی به بیماران می دهد و در عین حال اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد. دکتر شهلا علا روش های کاشت مو را به بیماران پیشنهاد می کند و به آنها در مبارزه با علائم ریزش مو کمک می کند. اگر دچار ریزش مو یا نازک شدن مو هستید و مایل به مشاوره هستید، همین امروز تماس بگیرید یا وقت خود را تعیین کنید.

 کاشت مو

سوالات متداول

کاشت ابرو

کلینیک پرنیان نو

به مدیریت دکتر شهلا علاء دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصیکاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند. تخصص منحصر به فرد دکتر علا بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد.

30 پاسخ

 1. عزیزم من کاراتونو توس اینستا دیدم و خیلی خوشم اومده از بقیه هم پرسجو کردم گفتن کارتون عالیه میخواستم ببینم شما تک پیازی کاشت میکنید یا چند پیازی؟

  1. به واحد های کاشت مو اصطلاحا گرافت گفته میشه که بطور متوسط شامل ۲ تار هست . در روش sut (بدون جراحی پشت سر) گرافت ها بصورت دونه ای برداشت و کاشت میشن که این روش تنا برای کاشت سر اثربخش هست .برای کاشت ابرو از روش fut استفاده میکنیم که گرافت ها زیر میکروسکوپ اماده ی کاشت میشن.در کلینیک به روزترین روش ها استفاده میشه تا بهترین نتیجه حاصل بشه

  1. موهای کاشته شده به هیچ عنوان نمیریزه ولی در صورت ادامه ی ریزشی که ناشی از ژنتیک هست موهای قبلی فرد میریزد و این حس بوجود میاد که موهای کاشته شده ریخته

  1. موهای کاشته شده بعنوان بخشی طبیعی از فرایند کاشت دارای فاز ریزش هستن( روز ۱۰ الی ماه ۴ بعد از کاشت) ولی این به هیچ عنوان به معنی عدم رویش مجدد موهای ریخته شده نیست و حتما موهای کاشته شده مجدد رشد میکنن (در غیراینصورت تصاویر قبل و بعد از کاشت افراد یکسان بود 😉😁)

  1. تلاش ما اینه که در یک جلسه نتیجه ی بی نقصی ارایه بدیم با تراکم بالا ولی در صورتیکه درجه ی طاسی زیاد باشه نیاز به دو جلسه کاشت با فاصله یکسال هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *