هر آنچه که باید در مورد بلفاروپلاستی بدانید

عمل زیبایی بلفاروپلاستی

مدت زمان مورد نیاز جهت کاشت

۵ الی ۸ ساعـت

مدت زمان مشخص شدن نتیجه

۸ الی ۱۴ مـاه

عوارض و خطرات احتمالی

بدون خطر

کل زمان مورد نیاز کاشت مو

۳ الی ۴ روز

میزان موفقیت کاشت مو

۹۸٪

مدت زمان مورد استراحت

۷ الی ۱۰ روز

ظاهر جوان خود را با بلفاروپلاستی بازیابی کنید!

با افتادگی پلک دست و پنجه نرم می‌کنید؟احساس می‌کنید که حالت چشمانتان شما را بزرگتر از سن واقعی‌تان نشان می‌دهد؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، یک عمل زیبایی محبوب است که می‌تواند به بهبود ظاهر چشم‌ها کمک کند و شما را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان دهد. این روش با برداشتن پوست و چربی اضافی از پلک‌ها، می‌تواند به کاهش کیسه‌های زیر چشم، رفع چین و چروک و ظاهری شفاف‌تر و جوان‌تر کمک کند.

بلفاروپلاستی ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید! اگر به دنبال بلفاروپلاستی در تهران هستید، شما را به کلینیک پرنیان نو دعوت می‌کنیم.

بلفاروپلاستی

خصوصیات و نکات بارز بلفاروپلاستی

مراحل عمل زیبایی بلفاروپلاستی در کلینیک پرنیان نو تهران

در کلینیک پرنیان نو برای دستیابی به بهترین نتایج، از تکنیک‌های پیشرفته استفاده می‌کنیم. جراحان ما موقعیت منحصر به فرد هر بیمار را به دقت ارزیابی می‌کنند و مناسب‌ترین تکنیک را با توجه به نیاز آنها توصیه می‌کنند. ما برای به حداقل رساندن جای زخم و اطمینان از بهبودی سریع، از تکنیک‌های کم تهاجمی استفاده می‌کنیم.

بلفاروپلاستی در تهران برای هر دو پلک بالا و پایین ارائه می‌شود. در طول مشاوره، جراح پلاستیک نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و نتایج احتمالی را با شما در میان می‌گذارد تا بهترین رویکرد را برای مورد فردی شما تعیین کند.

بلفاروپلاستی فوقانی روشی است که بر روی پلک‌های بالایی انجام می‌شود و برای افرادی کاربرد دارد که دچار افتادگی پلک هستند. افتادگی پلک نه تنها می‌تواند شما را مسن‌تر نشان دهد، بلکه می‌تواند بینایی شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در طول عمل، جراح برشی در امتداد چین طبیعی پلک ایجاد می‌کند و پوست و چربی اضافی را برای ایجاد ظاهری جوان‌تر و با طراوت‌تر از بین می‌برد. اگر به دنبال بلفاروپلاستی در تهران هستید، کلینیک پرنیان نو در کنار شماست تا بهترین نحو بلفاروپلاستی را تجربه کنید.

 

بلفاروپلاستی تحتانی روشی است که بر روی پلک‌های پایینی انجام می‌شود و برای افرادی کاربرد دارد که در زیر چشم خود دارای کیسه یا پف چشم هستند. این حالت می‌تواند ظاهری خسته یا پیر را ایجاد کند. در طول این عمل، جراح برشی را در داخل پلک پایین یا درست زیر خط مژه ایجاد می‌کند تا چربی اضافی را از بین ببرد و خط پلک پایین را صاف کند. بلفاروپلاستی در تهران معمولا برای افتادگی پلک فوقانی انجام می‌شود اما اگر دارای کیسه‌های زیر چشم هستید و ظاهر شما را پیرتر نشان می‌دهد این عمل زیبایی ا از خودتان دریغ نکنید.

گالری تصاویر بلفاروپلاستی

ما می‌دانیم که دیدن، مساویِ باور کردن است! به همین دلیل است که یک گالری از عکس‌های قبل و بعد بیماران گذشته‌مان که در کلینیک ما تحت عمل بلفاروپلاستی قرار گرفته‌اند، جمع آوری کرده‌ایم. دیدن تغییرات چهره و مزایای بلفاروپلاستی، بهتر از شنیدن آن است. شما را به دیدن نمونه‌های قبل و بعد بلفاروپلاستی در تهران دعوت می‌کنیم.

سوالات متداول در زمینه کاشت مو

بله، بلفاروپلاستی زمانی که توسط یک جراح ماهر و با تجربه انجام شود یک عمل ایمن و موثر است.

زمان بهبودی بیماران مختلف، متفاوت است. اما بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را در عرض یک یا دو هفته از سر بگیرند. کبودی و تورم در چند روز اول رایج است و جراح دستورالعمل‌های دقیقی بعد از عمل برای کمک به بهبودی ارائه می‌دهد.

این روش با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، بنابراین در حین جراحی دردی احساس نمی‌کنید. با این حال، ممکن است کمی ناراحتی و تورم در طول دوره بهبودی تجربه کنید.

افرادی که افتادگی پلک دارند یا زیر چشمشان کیسه‌های پف کرده آزارشان می‌دهد، کاندیدای مناسبی برای بلفاروپلاستی هستند اما این افراد باید از سلامت خوبی برخوردار باشند و انتظارات واقع بینانه‌ای در مورد نتایج داشته باشند.

این روش معمولاً 1 تا 3 ساعت طول می‌کشد، بسته به وسعت جراحی و اینکه هر دو پلک بالا و پایین تحت درمان هستند یا خیر.

مانند هر جراحی دیگری، بلفاروپلاستی با خطراتی مانند خونریزی، عفونت و جای زخم همراه است. با این حال، این عوارض نادر هستند و با برنامه‌ریزی مناسب قبل از عمل و مراقبت‌های دقیق پس از عمل می‌توان آن را به حداقل رساند.

نتایج بلفاروپلاستی طولانی مدت است، اما دائمی نیست. با گذشت زمان، روند پیری همچنان بر ظاهر پلک‌ها تأثیر می‌گذارد، اما نتایج جراحی می‌تواند سال‌ها باقی بماند.

بله، بلفاروپلاستی را می‌توان با روش‌های دیگری مانند لیفت صورت یا لیفت ابرو ترکیب کرد تا جوان‌سازی جامع‌تری به صورت ارائه شود. جراح پلاستیک شما این گزینه‌ها را در طول مشاوره با شما در میان می‌گذارد.